terug naar boven

BESTELLEN & AFHALEN

Bij ons kunt u verschillende aperitiefhapjes, voorgerechten, hoofdgerechten en desserts bestellen en afhalen. 

Tijdens de LENTE maken wij enkel de gerechten klaar uit die kaart.
Reserveren van bepaalde gerechten voor een volgend seizoen kan wel natuurlijk.

Alle gerechten uit onze seizoensfolders zijn enkel af te halen en zonder bedieningen!

FEESTEN OP LOCATIE

Genieten zonder zorgen? Wij helpen u graag bij de catering en bediening van al uw feesten, groot of klein. Wij verzorgen uw receptie, feestje, walking dinner, zomerbarbecue, communie, babyborrel, trouwfeest, bedrijfsfeest, …

Dankzij traiteur Taverlani kan u relaxed tafelen met uw gasten. Samen bekijken we uw wensen en stellen het menu op, volgens uw budget. Dankzij onze jarenlange ervaring kan u rekenen op onze professionele begeleiding en advies bij de organisatie van uw feest. We komen bij u thuis of op locatie met al het nodige materiaal, bestek, borden en linnen. Bij feesten met minder dan 40 volwassen personen rekenen we de bediening apart aan 20€/uur per kelner. (Wij voorzien 1 kelner per +/- 20personen, volgens de omvang van het feest)

BESTELLINGEN EN AFSPRAKEN GRAAG PER MAIL
Om een afspraak te maken stuurt u ons best een mail of maakt u gebruik van ons inschrijvingsformulier.
Afspraken maken wij enkel op maandag, donderdag en vrijdag. Zo zorgen wij ervoor dat we voldoende tijd vrijmaken voor u en uw feest! Dank voor uw begrip

 
 

BESTEL UW MENU ONLINE

Maak uit een van onze kaarten een keuze en bestel alles via ons online bestelformulier. Na
ontvangst zal u van ons een bevestiging ontvangen via mail of telefonisch.

 
VERSTUREN

FEESTLOCATIES

't Bluverke Hertsberge 050 / 27 86 09 www.bluverke.be
Alegria Beernem 050 / 79 14 66 www.feestzaalverhuur.com
Zaal Bulscampvelt Hertsberge 0475 / 59 07 00
De Bolzak Beernem 050 / 78 83 33  
De Kleine beer Beernem 050 / 79 99 00 www.beernem.be/dekleinebeer
De oude melkerij Gits 051 / 26 90 00 www.deoudemelkerij.be
Den ouden Wal Ruiselede 051 / 68 84 84 www.denoudenwal.be
De Roode poorte Meetkerke 0477 / 61 36 20 www.deroodepoorte.be
De Valkaart (Foyer) Oostkamp 050 / 84 07 57  
Het Molenhuys Leisele 058 / 28 78 87 www.hetmolenhuys.be
't Of (Annelies Rullens) Wingene 0491 / 59 04 63  
Fabriekspand Roeselare 051 / 20 08 88 www.fabriekspand.be
Rotsaert Wortegem - petegem 056 / 61 05 82  www.rotsaert.be
Den Abattoir Brugge 0491 / 74 80 89  www.den-abattoir.be
't Vynckennest Ruddervoorde, Groenstraat 17
De Blekerij Pittem 051 / 46 65 66  www.hoevedeblekerij.be
La Brugeoise Brugge 050 / 27 82 82 www.labrugeoise.com
't Wyckhuys  Koolskamp 0474 / 88 84 67 www.twyckhuys.be
Kasteel Loppem Loppem   www.kasteelvanloppem.be
Het Meersenhuis Brugge 0474 / 17 95 95 meersenhuis@sintsalvator.be
Pottemaeckershofstede Meetkerke 050 / 31 05 00 www.pottemaecker.be
Schuur Soetkin Damme 050 / 60 08 01 www.schuursoetkin.be
De Roterij Harelbeke 056 / 72 75 35 www.feestzaal.be/de-roterij
Stadhuis Damme Damme 050 / 35 33 19
't Klein Reygaertsvliet Westkapelle 0476 / 51 11 95  
't Tofsteedje Hooglede 0496 / 23 96 56 www.tofsteedje.be
't Eiland Oostende Oostende  0497 / 40 65 55 www.eilandoostende.be
Fleur de Lys  Zedelgem 050 / 70 09 26 www.hotelfleurdelys.be
Het Sacrament Roeselare 0474 / 41 24 37 www.hetsacrament.be 
Den oude koestal Dentergem  
De Plaetsemolen Oedelem 050 / 79 26 00 www.deplaetsemolen.be
Klokhof Loppem 050 / 37 67 34 www.klokhofloppem.be
Hellegathoeve Zerkegem (Jabbeke)
't Eikennest Beerst 051 / 67 00 24 www.heteikennest.be